Sanatorium, Uzdrowisko » Swornegacie » Kompleks Wypoczynkowy - Drzewicz

Kompleks Wypoczynkowy - Drzewicz

 • Zwykła
 • Sanatorium, Uzdrowisko
 • Pomorskie
 • Swornegacie
 • Swornegacie
 • Bory Tucholskie
 • 49
 • 0
 • 30
 • 0 52 / 398 11 01
 • drzewicz.pl
 • biuro@drzewicz.pl
 • brak danych...
+ Dodaj do schowka

Sanatorium, Uzdrowisko - Swornegacie

za nocleg

od 96 pln

Opis oferty

Kompleks Wypoczynkowy - Drzewicz

Szukającym odpoczynku, ciszy i spokoju proponujemy pobyt w naszym kameralnym domu w Drzewiczu, położony jest w lesie, nad jeziorem Łąckim na skraju Parku Narodowego „Bory Tucholskie". 20 km na północ od Chojnic, 120 km od Gdańska, 140 km od Torunia, 350 km od Warszawy, pomiędzy miejscowościami Swornegacie i Brusy. Dysponujemy 30 miejscami, głównie w pokojach 2-osobowych z łazienkami (w każdym radio, telefon, telewizor). Można u nas zorganizować: konferencje, szkolenia, spotkania towarzyskie, bankiety, przyjęcia urodzinowe, weselne i komunijne - a także zloty, zjazdy koleżeńskie i uroczystości rodzinne. Zapraszamy na tradycyjne Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie i zabawę Sylwestrową. Zachęcając do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu polecamy: - rowerowe i piesze wycieczki (w tym Nordic walking), - pływanie naszymi łodziami, kajakami i rowerami wodnymi. Na niepogodę mamy saunę, wannę z hydromasażem, solarium, siłownię, gry zręcznościowe, salę bilardową i mini basen. Chwalą nas za dobrą kuchnię (całodzienne wyżywienie). Organizujemy także: - uroczyste posiłki ze wzbogaconym menu, - wieczory przy ognisku lub kominku z kiełbaskami, dzikiem albo prosiakiem z rożna, - przejażdżki bryczką, - spływy kajakowe, - grzybobrania, - suszenie grzybów, - przy sprzyjającej aurze zimowej kuligi i narty biegowe. W przygotowaniu turnusy: - oczyszczajaco - odchudzajace, - terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z dysleksją, - terapeutyczne dla dzieci 6 i 7-letnich z opóźniona dojrzałością szkolną.

Aktywny Wypoczynek

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Polecamy piesze i rowerowe wycieczki licznymi tu, oznakowanymi szlakami turystycznymi. Wytrwałym piechurom, dla poprawy kondycji, proponujemy uprawianie Nordic walking. W sezonie letnim nasi goście mogą do woli pływać łodziami, rowerami wodnymi i kajakami. Sprzęt wodny zacumowany jest przy pomoście 50 m od budynku. Organizujemy także spływy kajakowe o zróżnicowanych stopniach trudności. Liczne jeziora i rzeki przyciągają wędkarzy i żeglarzy. W pogodne wieczory, na przestronnym tarasie przy grillu lub kominku z kiełbaskami, dzikiem lub prosiakiem z rożna można miło spędzić czas. Zbieraczom grzybów polecamy wyprawy w Bory. Zebrane grzyby suszymy na miejscu. Przy sprzyjającej aurze zimowej zapraszamy na kuligi i narty biegowe. Na niepogodę mamy saunę, wannę z hydromasażem, solarium, siłownię, gry zręcznościowe, salę bilardową i mini basen. ZAPRASZAMY TEŻ NA TRADYCYJNE ŚWIĘTA WIELKANOCNE, BOŻE NARODZENIE I ZABAWĘ SYLWESTROWĄ. W przygotowaniu turnusy oczyszczająco - odchudzające, terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z dysleksją oraz dla dzieci 6 i 7-letnich z opóźnioną dojrzałością szkolną. Można u nas zorganizować np. szkolne zjazdy koleżeńskie, przyjęcia urodzinowe, weselne, komunijne, konferencje i szkolenia. Jesteśmy otwarci na różne propozycje

POKOJE:

APARTAMENTY Dysponujemy dwoma przytulnymi apartamentami, w których pokój dzienny może być sypialnią dodatkową. Każdy wyposażony jest w telewizor, chłodziarkę, szafę typu Komandor. W łazience jest suszarka do włosów, płaszcze kąpielowe i komplety ręczników. POKOJE - zapraszamy do pokojów standard Wszystkie wyposażone w telewizor, radio, chłodziarkę, szafę typu Komandor a każda łazienka w suszarkę do włosów i ręczniki - jednego - 4 osobowego - trzech - 3 osobowych - sześciu - 2 osobowych POKOJE KLASY TURYSTYCZNEJ Proponujemy także pobyt w pokoju klasy turystycznej. 4-osobowy pokój turystyczny SALA BILARDOWA I KONFERENCYJNA Na tym samym, II piętrze znajduje się sala bilardowa oraz konferencyjno-szkoleniowa.

Serdecznie Zapraszamy!

Dostępność Ilość pokoi Ilość miejsc Ilość Apartamentów Pokoje 1 os. Pokoje 2/3 os. Pokoje 4/więcej os. Ceny
okres letni 30 0 0 0 0 0 96 - PLN
Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIDodatkowy wypoczynek

Dodatkowe udogodnienia

Dodatkowa rozrywka

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *
Data przyjazdu: *
Data wyjazdu: *
Ilość osób:
Ilość osób:
Kod *:

Opinie:

Treść
Kod: *
* Wymagane pola

Komentarze:

Poleć stronę

Temat: *
Twój email: *
E-mail odbiorcy: *
Treść: *
Kod: *
 

Wyślij wiadomość

Twój email: *
Temat: *
Treść: *
Kod: *

Ogłoszenia Wyróżnione